МОНТАЖ ГІПСОВИХ 3D ПАНЕЛЕЙ

  • МОНТАЖ

   Перше, що потрібно зробити, це підготувати поверхню стіни, на якій будуть встановлені панелі. Вона повинна бути сухою, рівною, без виступаючих частин.

   Монтаж на рівну поверхню не складає особливих труднощів. Стіна повинна бути вирівняна і заштукатурена, або на стіні може бути встановлений гіпсокартон.

   В першу чергу відбивається перша лінія під рівень. (це може бути як горизонтальна лінія, так і вертикальна, залежно від дизайну і розташування малюнка). Встановіть планку, з якої почати. Рекомендується встановлювати панелі на профіль.

   Панелі монтуються (рекомендовано) на гіпсову шпаклівку. Цією ж сумішшю затираються шви. Для монтажу на дерев'яну поверхню використовуються шурупи по дереву.

  • ОБРІЗКА

   Обрізка гіпсових панелей при необхідності проводиться ножівкою по металу, ножівкою по дереву з дрібним зубом, лобзиком.

   При монтажі панелей в куті приміщення, панелі обрізаються під кутом в 45 градусів і малюнок при цьому не обривається.

    Свердлити стінові гіпсові панелі можна свердлами як по дереву так і по металу.

  • ФАРБУВАННЯ

   Плити можуть бути пофарбовані в будь-який колір акриловими, латексними, водоемульсійними фарбами, нітроемалями, а також фактурними фарбами. Попередньо плити можуть бути прогрунтовані з метою зменшення витрат фарби.

   Фарбування проводиться за допомогою фарбопульта, валика, пензлика.
 

   Панель «Хвиля» має таку форму, що одна сторона малюнка на панелі є продовженням малюнка на іншій панелі. Якщо стикувати панель до панелі, малюнок не припиняється. Стики після невеликих доробок замазуються шпаклівкою і зашкурюються.

 

   

 

© 2023 by L i l o u   P a p e r i e. Proudly created with Wix.com